Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Tabory-Rzym

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Łomża(Tabory-Rzym + 20 km)

616 176 zł70,02 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Modzele-Skudosze

Modzele-Skudosze(Tabory-Rzym + 20 km)

44 900 zł6 705 m² 6,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

!oferta dostępna tylko U nas! Obiektem sprzedaży jest las w miejscowości Modzele-Skudosze. Położony jest zaledwie parę minut od Wygody, oraz 15 km od Łomży. Cechy nieruchomości: - typ.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Zdrojowa

Łomża(Tabory-Rzym + 20 km)

249 000 zł1 161 m² 214,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Szukasz miejsca pod budowę wymarzonego domu? Ta działka przy ul. Zdrojowej w Łomży to doskonała propozycja dla osób, które chcą połączyć ciszę i spokój z wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Stara Łomża nad Rzeką

Stara Łomża nad Rzeką(Tabory-Rzym + 24 km)

155 000 zł1 038 m² 149,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobra komunikacja z miastem. Optymalna i funkcjonalna powierzchnia. Spokojna i klimatyczna lokalizacja. Bardzo atrakcyjna cena! Jeżeli powyższe argumenty są również Twoimi przy wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł12 773 m² 234,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz terenu w granicach miasta, który można dobrze skomercjalizować dziś lub w perspektywie najbliższych lat? Ta działka to mocna propozycja dla inwestora, który widzi potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Rynek

Śniadowo(Tabory-Rzym + 24 km)

40 zł/m²47,19 m² 1 888 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Adres: ul. Rynek 22, śniadowo Powierzchnia uż.: 47,19 m2 Liczba pomieszczeń: 4 Grunt: dz. ewid. nr 392 Cena: 40 zł/m2 + vat Poczta Polska S.A. prezentuje powierzchnię użytkową na wynajem, która.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sadowa

Stare Kupiski(Tabory-Rzym + 16 km)

135 000 zł558 m² 241,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane z warunkami zabudowy | Stare Kupiski | blisko Łomży Na sprzedaż 4 działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy położone w miejscowości Stare Kupiski przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Stare Kupiski(Tabory-Rzym + 16 km)

185 200 zł926 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja dla osób marzących o własnym domu w zielonym, spokojnym otoczeniu już teraz w Starych Kupiskach przy ul. Świerkowej! Jeśli szukasz miejsca, które łączy ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Łomża(Tabory-Rzym + 20 km)

453 747 zł48,79 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Stare Miasto,Łomża(Tabory-Rzym + 20 km)

435 000 zł63,86 m² 6 811,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie w sercu Łomży przy ul. Pięknej 3 o powierzchni 63,86m2 znajdujące się na I piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Tabory-Rzym

Tabory-Rzym,podlaskie

155 000 zł151 m² 1 026,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 031 m²

Szukasz malowniczego siedliska z dala od dużego miasta? Zwróć uwagę na tą ofertę. Mam do zaproponowania dla Państwa przepiękne siedlisko zabudowane domem jednorodzinnym wolno stojącym.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij